Het herstelverhaal van ervaringsdeskundige Rab

Dinsdag 2 april om 19.30 uur deelt GGZ Noord-Holland-Noord ervaringsdeskundige Rab zijn verhaal bij De Verhalenkamer in Heiloo. Rab vertelt hoe hij zijn gevecht tegen depressie, suïcidale gedachten en zelfverlies overwon.

Het verhaal van Rab in het kort
‘Dit is een verhaal van vallen en weer opstaan, een tocht van donkere dieptepunten naar momenten van hoop en kracht. Mijn ervaringen zijn niet alleen de mijne, maar resoneren ook met velen. Luister naar mijn verhaal en zie hoe je, ondanks grote uitdagingen, jezelf kunt terugvinden en groeien.’

Locatie en aanmelden
Je bent van harte welkom bij het herstelverhaal van Rab op dinsdag 2 april van 19.30 – 21.00 uur in de Verhalenkamer, De Olvendijk 2 in Heiloo. Aanmelden kan via www.ggz-nhn.nl/aanmeldenherstelverhaal

Wat zijn Herstelverhalen?
Wanneer je worstelt met gevoelens als onzekerheid, depressie, woede, angst en wanhoop, bestaat er een kans dat de kernbegrippen van herstel je even ontgaan. Waar is de hoop, het vertrouwen, de steun en hoe kom je op voor jezelf, je dromen en toekomst? Hoe pakken anderen dit aan en wat kan jij uit deze gedeelde ervaringen meenemen, in jouw eigen weg van herstel? Door ervaringen te delen creëren we een kettingreactie: “Wat jij kan, kan ik ook!” We merken door de openheid in deze verhalen, en de mooie reacties hierop, dat er hoop en vertrouwen wordt doorgegeven, dat herstel wel degelijk mogelijk is! 

Wat is de Herstelacademie GGZ NHN?
De Herstelacademies van GGZ NHN zijn plekken voor en door mensen met een psychische kwetsbaarheid. Ervaringskennis, persoonlijke ontwikkeling en herstel staan er centraal. Je kunt er verhalen van anderen horen over hoe zij met hun uitdagingen zijn omgegaan. En actief werken aan jouw plannen en doelen.

 

Heb je een vraag of wil je meer informatie?
Voor meer informatie over de Herstelacademies van GGZ NHN vind je op onze website www.ggz-nhn.nl/herstelacademie

Scroll naar boven
 
Gedurende de Kerst- en Nieuwjaarsperiode zijn wij van 23 december t/m 6 januari gesloten. 

Donderdag 9 mei

Hemelvaartsdag

Zijn we gesloten